שלוש התקנות שיצילו לכם את החלון

מכירים את זה שפתאום אחד הדברים בבית מתקלקל בדיוק ברגע של לחץ או באמצע הלילה ואין מישהו שיכול להיחלץ לעזרתכם. מה בדיוק עושים ברגעים שכאלה, כשחלון ההזזה לא נפתח או שאתם רוצים להתקין רשת יתושים, אך לא רוצים להקפיץ מישהו במיוחד לשם כך? חשוב לדעת שגם אתם יכולים לבצע את כל התיקונים לתקלות וההתקנות לבד בבית! כל שאתם צריכים הוא לצפות בסרטונים שגולן פרזול הכינו במיוחד בשבילכם.

סרטון ראשון – חלון הזזה שלא נסגר

החלון נסגר, אך לא כפי שהוא צריך להיסגר, כלומר להיסגר בנעילה – מה עושים במצב כזה?

איך מאזנים את הגובה של הלשונית עם הנגדי?

נשמע קצת סינית לא?

לפניכם סרטון שאורכו כ- 50 שניות, שמסביר איך לתקן חלון הזזה שלא נסגר, בהצלחה!

https://www.youtube.com/watch?v=iskZThw33aI

איך להלביש רשת יתושים לחלון ב-40 שניות

הגיעה עונת היתושים? בין אם כן או לא, אנחנו לא ממליצים לחכות לרגע האחרון.למה לא להתכונן מבעוד מועד ולהקדים תרופה למכה ולהרכיב רשת יתושים על החלון לפני בוא הקיץ? לפני שקונים את רשת היתושים,חשוב לבצע התאמה מלאה בין גודלהרשת לגודל החלון עליו מתבצעת ההלבשה. מדובר בהתקנה מאוד פשוטה, כפי שתוכלו לראות בסרטון ההדרכה –מוזמנים לצפות.

https://www.youtube.com/watch?v=0iAtycjAaGk

סגר לחץ ןהזז
סגר לחץ ןהזז

מדריך להחלפת סגר יפני

החלפת סגר יפני בחלון שלכם, הינה פשוטה יותר מאי פעם! כל שעליכם לעשות הוא לקחת מברג אלן וסגר חדש ולצפות בסרטון הבא– כל השאר קטן עליכם! בהצלחה 😊

https://www.youtube.com/watch?v=0iAtycjAaGk

טיפים נוספים לשדרוג החלון

החלון הוא מקור הכניסה של האור אל תוך ביתנו ובגלל שהוא כל כך מרכזי, יש לשים לב לפרטים הקטנים שמסביבו.

ידית בלגית יפה, תשדרג כל חלון פשוט לקסום. כמה פשוט –ככה יפה. במידה וקיים תריס חשמלי להצללת הבית, מומלץ להתקין ארגז סמוי לכיסוי יפה של התריס. כך, תוכלו ליהנות מצל ומפרטיות מבלי לכער את סביבת החלון.

יש לכם שאלות לגבי ההתקנות שבסרטונים? מחפשים פתרונות לדברים נוספים בבית? מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 03-6350606 ונשמח לסייע.