עולם שלם של פרזול

מכירים את זה שבניתם בית שלם, אך שכחתם לשים מעצורים לדלת ? הידיות לא לטעמכם ? החלונות לא ננעלים כמו שצריך ? בגולן פרזול חשבנו על כל פתרונות הפרזול שישלימו את גימור הבית החדש. למידע נוסף היכנסו למאמר שלפניכם.

בניתם בית חדש ?  מחפשים אביזרים קטנים ושימושיים להשלמת הגימור ?

אתם במשרד והדברים לא עובדים כמו שצריך ?  לדלת אין מעצור שיחזיק אותה פתוחה ?  הידית רופפת ?

בכניסה לבניין – הדלת לא נסגרת ?  הידית נתלשה ?  זמזם הפתיחה לא עובד יותר ?

מחזיר דלת
מחזיר דלת

בשביל מה לכם ללכת למספר חנויות שונות, בחיפוש אחר האביזרים המשלימים המתאימים ביותר עבורכם, כאשר תוכלו לקפוץ לגולן פרזול–שם תמצאו את כל האביזרים הנדרשים לבית, למשרד ולבניין במקום אחד.

להיכנס לבית החדש בראש שקט

קנו לעצמכם שקט עם האביזרים לדלתות של גולן פרזול. מגוון של מוצרים בחנות אחת: מבחר ידיות בסגנונות ובגדלים שונים לבחירתכם, מעצורים מתקדמים עם או בלי ניצרה למשקל קל או כבד, מחזירי דלת הידראוליים במספר מידות תואמות, גלגל למניעת טריקה, פרופילים לחלונות ומה לא…?. אצלנו בגולן פרזול– חשבנו על הכל.

ביטחון ובטיחות

גם כשמדובר בביטחון ובבטיחות שלכם, גולן פרזול שומרים עליכם מכוסים. מגוון מוצרי בטיחות למניעת תאונות, מנעולים ואמצעי אבטחה מחכים לכם בחנות של גולן פרזול: ידית פלג לחלון ממ"ד, ניצרה נגד פריצה לתריס גלילה, מנגנון לנעילה רב-נקודתית לחלונות, סגר פין מפתח, מנוע שרשרת ועוד.אל תחכו שיקרה אסון! פנו עוד היום לגולן פרזול, לפתרונות הבטיחותיים והיעילים ביותר.

הקדימו תרופה למכה

לא רק אביזרי דלתות ובטיחות מחכים לכם בחנות של גולן פרזול. אצלנו תוכלו למצוא גם אביזרים לחלונות, קפיצים ומנועים לתריסים, פיקוד אלחוטי, מחזיקי מדף ועוד שלל פתרונות לבית ולחצר. כנסו לגולן פרזול וצאו עם עולם גדול של מוצרים בשקית קטנה.