טיפים לעיצוב הבית בסגנון מודרני

כמעט לכל אחד יש חלום או דימוי של הבית שהוא רוצה לרכוש בבוא היום. תמונה כללית של הבית רצה בראש, בה מפורט איך צריך להיראות כל חלק מבין חדרי הבית. אתם רק מחכים לרגע המתאים להתחיל ולהפוך את החלום למציאות – ואנחנו, אספנו בשבילכם מספר טיפים לעיצוב הבית בסגנון מודרני, שיעזרו לכם לקדם את הבית לקראת המראה שאתם שואפים להשיג.

עיצוב מודרני מתחיל ב…

  1. ידית בלגית למראה קלאסי

מכירים את המצבים האלה,בהם לא צריך להכביר במילים, כי המראה מספק את כל המילים שיכלו להיאמר באותה הסיטואציה? אותו הדבר קורה גם עם הידית הבלגית, איפה שלא נמצא אותה מותקנת, היא תשרה אווירה קלאסית מודרנית – בין אם היא מחוברת לחלון במטבח, לדלת בחדר השינה או כברז בכיור בשירותים.

  1. "קיר חלון"
    חדר שינה
    חדר שינה

הכוונה בכינוי קיר חלון, היא למצב שבו רוב שטח הקירות משמש למיקומם של חלונות גדולים. עיצוב מסוג זה, ניתן למצוא במיוחד באזור הסלון בבתים רבים המעוצבים בסגנון מודרני. חלונות גדולים מאפשרים כניסה גדולה של אור, המשרה אווירה נקייה, מוארת ומודרנית. המודרניות מתבטאת בצבעים נקיים, בכל חלקי הבית.

  1. קיר בריקים

את קיר הבריקים משלבים על פני קיר אחד באזור מסוים בבית, אותו רוצים לעצב. יש שישלבו את העיצוב של קיר הבריקים באזור הטלוויזיה, חלק יעדיפו במטבח וחלק בכלל יעדיפו לשלב אותו במסדרונות הבית. קיר הבריקים מכניס לכל בית אווירה כפרית, אך מודרנית מעודכנת, עם טוויסט מעוצב ולכן, מומלץ שלא לוותר עליו.

  1. סוככים חשמליים

סוככים הם פתרון כפול, גם כזה המאפשר ליהנות מחצר או מרפסת יבשה בכל עונות השנה וגם עיצוב יפיפה ומודרני, שמכניס אל המרפסת או החצר אור טבעי של השמש,גם בימים קרים. בגולן

סוכך למרפסת
סוכך למרפסת

פרזול תוכלו למצוא סוגים שונים של סוככים חשמליים הידראוליים לשימוש חיצוני לבית.

 

  1. אי בתוך המטבח

בשנים האחרונות נמצא יותר ויותר את אי השיש במרכז המטבח. האי (מכונה כך כי אין לו גבולות בקירות המטבח והוא עומד עצמאי באמצע המטבח), משמש למטרות עיצוב, כחלל עבודה וכן כמקום לתצוגת כלי מטבח, כאשר רבים בוחרים לשלב מעליו אמצעי תלייה ותולים סירים, מחבתות וכלי מטבח נוספים.

 

רוצים גם אתם לעצב את הבית המודרני שלכם ?

בגולן פרזול תמצאו שלל מוצרים כגון: ידיות בלגיות, סוככים, חלונות וזכוכיות בהתאמה אישית ועוד מגוון מוצרים, שיעזרו לכם לבנות את הבית המודרני שעליו תמיד חלמתם. 

שאלו אותנו על קולקציית הידיות החדשה ועל החלונות למפתחים הגדולים במחירים השפויים.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 03-6350606.