המטבח

אומרים שארוחת הבוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום… אך לא פחות חשוב, הוא המקום שבו אוכלים אותה. למעשה, הכלל הזה, סביר להניח, תקף לגבי כל ארוחה, ללא קשר לשעה במהלך היום. אז איך יוצרים תחושה נעימה וחמימה, במקום שבו המשפחה מתאספת ביחד כחלק מהשגרה היומיומית, על מנת לחלוק ולשתף את אירועים היום ובעיקר גם כדי לאכול?

הכניסו צבע למטבח!

בעוד שבחלק מהחדרים השתמשנו בצבעים בהירים, על מנת לתת הרגשה של חלל פתוח, המטבח לרוב הוא כבר חלל שמאפשר לשחק טיפה עם הצבעים. הצבעים יכולים לייצר אצלנו גירויים שונים שקשורים לאוכל ואולי לפתח יצירתיות חדשה בכל הנוגע להכנתו. אפשר לשלב קירות בצבעים בהירים (אפור בהיר, קרם, לבן) ועל הדרך, לשבור את הרצף עם קיר שצבוע כולו בצבע מעט כהה ונועז יותר (אדום, כחול, סגול ולמעזים – אפילו שחור), שיפלפל לנו קצת את האווירה בתוך המטבח.

בחרו בחלון גדול שיאפשר לשמש לחדור

ואם על האווירה דיברנו, שלל הריחות והאדים שמגיעים מהמטבח הם הסיבה המרכזית שגוררת אותנו לתוכו, אבל למרות הגירוי העצום – גם המטבח הוא אחד מחדרי הבית החשובים, שבהם רצוי לשים חלון גדול ומרכזי, שיאפשר לנו מצד אחד, לאוורר את החדר מאדים וריחות, שכן אחרי שסיימנו לאכול לא נרצה שהריחות יישארו לעמוד בחלל המטבח ומצד שני, יאפשר לנו מבט החוצה לצד קרני שמש שחודרות פנימה ואין על התחושה הזו שמתלווה לקפה שלל הבוקר. בגולן צח פרזול נשמח לייעץ לכם באשר לגודל החלון המומלץ וכן לספק לכם כל חלק שדרוש לכם להחלפת חלון קיים או שדרוגו גם בעצמכם.

ומה עם האי המפורסם? גם הוא יכול לתקשר עם הצבעים והאווירה שנוצרת במטבח. האי הפך לחלק מרכזי כמעט בכל מטבח ולו בזכות הפרקטיות הפשוטה שבו – משטח עבודה המשולב עם משטח אכילה. הכל במקום אחד.

אז בין אם אתם אנשים של בוקר או ערב – אפשר להגיד שהדרך להגיע אל כולנו עוברת בבטן ובעזרת כמה טיפים פשוטים, אפשר להפוך כל ארוחה גם לזמן איכות עם יקירינו.

החלון במטבח תקוע ?  השמש מציקה ?  השכן מציץ לכם לתוך החיים ?

יש לנו פתרונות שיעשו לכם את החיים טובים יותר

ניתן להתקשר אלינו ליעוץ או לבוא ולהתרשם וכן ניתן גם בפורום שלנו להעלות שאלות ולקבל תשובות

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר גם ע"י מילוי טופס זה