איטום חלונות

הרוח נושבת קרירה-רה-רה! הגיע הזמן לאטום את החלונות בבית!

החורף הגיע ואתו כל מאפייניו, שניסיוננו קורא לנו להתכונן לקראתם, בהנחה שאנחנו רוצים לעבור חורף שקט ונעים. יש אולי כאלה בנינו שאוהבים לשמוע את הרוח החזקה מנסה לחזור מבעד לחריצי החלונות, תוך שזו מייצרת אווירה טעונה – לא פחות מסרט האימה המותח ביותר שראיתם ובאמצע הלילה, כשאתם לבד בבית או סתם מנסים להירדם, זה פחות נחמד עבור רובנו. אם גם אתם רוצים למנוע מראש את הצלילים החורקים וגם את חדירת הגשם – זה הזמן לשקול את איטום חלונות הבית.

איטום החלונות בביתנו חשוב לא רק במטרה למנוע קולות מפחידים או חדירה של מי הגשם, אלא גם בכדי למנוע בזבוז של חשמל ואנרגיה – כיוון שאם הרוח חודרת לביתכם, היא גם תקרר אותו, מה שיוביל לשימוש מוגבר באמצעי החימום בבית.

איטום מפני רוח

דבר ראשון, עליכם לבדוק את חומר האיטום בדפנות החיבורים של החלונות. בדיקה ויזואלית ראשונית יכולה לעזור לזהות סימנים של בעיה במערכת האיטום. כמו כן, אם אתם מרגישים משב רוח ורעשי שריקה, אלה גם מציינים את קיום הבעיה. חיבור לקוי בין משקוף החלון לקיר, מהווה סיבה עיקרית לאיטום לא אפקטיבי. חידוש פשוט במערכת האיטום ישפר את איכותו, אך עם זאת, חשוב לדעת שבעיות איטום לפעמים נובעות מתקלה טכנית בגוף החלון או אופן התקנתו ולפיכך, ייעוץ מבעל מקצוע מומלץ לפני ניסיון תיקון עצמי, כך שתדעו בוודאות שאכן זיהיתם את הבעיה ואפילו תוכלו לקבל ייעוץ בעניין חומרי האיטום המומלצים.

איטום מפני גשם

כשמדובר בגשם, קל יותר לזהות שיש בעיה במערכת האיטום. הצטברות ואף חדירת נוזלים מהווים סימנים ישירים לבעיה באיכות האיטום של חלונות הבית. לעיתים קרובות הבעיה באיטום היא בחיבור שבין החלון לאדן החלון (משטח אבן או שיש שעליו נמצא החלון) ולפעמים, הבעיה נמצאת באיטום של החלון עצמו ואלו המקומות ששווה להסתכל עליהם לאיתור בעיה באיטום החלון. ישנם מקרים בהן חסימת ניקוז מסילת החלון היא הגורם הבעייתי בהצטברות נוזלים וחשוב לדעת לא לחסום אותה באיטום החלון ולשמור עליה נקייה מלכלוך ואבק. שימוש בחלונות ומוצרי איטום ברמה גבוהה מומלצים במטרה להימנע מתדירות תחזוקה גבוהה ואיכות שימוש ירודה.

רוצים לדעת עוד על איטום חלונות הבית ומתי נכון לעשות זאת? התקשרו אלינו ונשמח לעזור 03-6350606 מחכים לכם לייעוץ ללא התחייבות.

 

רוצים לדעת עוד על איטום חלונות הבית ומתי נכון לעשות זאת? התקשרו אלינו ונשמח לעזור 03-6350606 מחכים לכם לייעוץ ללא התחייבות.

התקשרו עוד היום !

עשוי לעניין אתכם גם:

פתרונות פרזול – על החלקים הקטנים שיסדרו לכם את החלון

איך להחליף ידית בדלת או בחלון

מוזמנים להשאיר פרטים באתר או לחייג: 03-6350606